Płyty meblowe

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Płyty meblowe – najważniejszy komponent wszystkich mebli

Trudno wyobrazić sobie wnętrza pozbawione mebli – nawet jeśli w naszym nowoczesnym wnętrzu rządzi minimalizm, to i tak muszą się w nim znaleźć funkcjonalne i piękne meble – mogą być one wykonane z bardzo różnych materiałów, ale zdecydowana większość powstaje z płyt meblowych – są to produkty, które mogą różnić się zarówno estetyką, jak i rodzajem zastosowanego do ich produkcji surowca. W naszej hurtowni dostępne są różne ich rodzaje, które mogą być cięte na podany i dowolny wymiar, dzięki czemu jeszcze szybciej powstaną z nich piękne i funkcjonalne meble.

Szeroki i różnorodny wybór płyt meblowych

Płyty meblowe mogą być wykonane z różnych komponentów, co ostatecznie przekłada się również na ich trwałość. Najpopularniejszym wariantem jest płyta meblowa wiórowa – w zależności od tego, w jaki sposób zostanie wykończona, to może także różnić się swoją estetyką. Dostępne są między innymi płyty wiórowe laminowane w różnorodnej kolorystce. Innym rozwiązaniem stosowanym w produkcji mebli jest płyta laminowana MDF oraz płyta klejona z drewna litego, które mogą różnić się stopniem połysku. Dużym zainteresowaniem cieszą się również płyty meblowe akrylowe, które dają wyjątkowy efekt lustrzanej powierzchni. Hurtownia płyt meblowych posiada w swoim asortymencie szeroki wybór tego rodzaju najważniejszych komponentów do produkcji mebli – przy składaniu zamówienia warto więc zwrócić uwagę na takie aspekty jak materiał, z jakiego wykonana jest płyta, a także jaka jest grubość płyty meblowej. W celu zapoznania się z pełną ofertą, warto zamówić profesjonalny wzornik płyt meblowych. Każda dostępna w hurtowni płyta meblowa odznacza się wysoką jakością i posiada niezbędne certyfikaty świadczące o tych właściwościach.

Profesjonalna obróbka płyt meblowych

W hurtowni dostępne są płyty meblowe na wymiar, dzięki czemu można dopasować je zawsze pod indywidualne zamówienie. Cięcie płyt meblowych odbywa się z wykorzystaniem profesjonalnych maszyn na wymiary podane przy składaniu zamówienia. Zajmują się tym doświadczeni i rzetelni fachowcy z dziedziny stolarstwa. Możliwe jest każde docinanie płyt meblowych, nawet na wyjątkowo trudne wymiary, a także łączenie płyt meblowych. Hurtownia przyjmuje wszystkie zlecenia i realizuje je zgodnie z indywidualnymi potrzebami oraz preferencjami każdego klienta. Także oklejanie płyt meblowych odbywa się zawsz zgodnie z zaleceniami złożonymi w zamówieniu. Wszystkie te czynności wykonywane się z precyzją i dokładnością.