Usługi

Kompleksowe usługi stolarskie

Drewno to niezwykły pod każdy względem materiał wykończeniowy, a także jeden z najważniejszych komponentów naszych mebli, podłóg, schodów i innych elementów znajdujących się domu. To naturalny surowiec, który od wieków służy człowiekowi do różnych celów, nic więc dziwnego, że nigdy nie wychodzi z mody – drewniane meble i wnętrza są piękne, trwałe i eleganckie, ale wymagają również odpowiedniej konserwacji. Dlatego oprócz drewna istnieją również inne zamienniki, które drewno świetnie imitują, a są łatwiejsze w użytkowaniu, np. płyty meblowe. W naszej hurtowni oferujemy wysokiej jakości płyty meblowe oraz kompleksowe usługi stolarskie, które obejmują szeroki zakres czynności i zabiegów nad drewnem i płytami meblowymi.

Profesjonalna obróbka płyt meblowych i nie tylko

Posiadamy szeroki wybór płyt meblowych, które mogą stać się efektownym komponentem mebli między innymi do kuchni. Do dyspozycji są płyty wiórowe laminowane, a także płyty MDF laminowane oraz płyty lakierowane HDF, klejone z drewna litego i akrylowe – to z nich właśnie powstają efektowne i trwałe meble, a także fronty do mebli kuchennych, które odznaczają się funkcjonalności i solidnością. Aby jednak dobrze spełniały swoje funkcje, to konieczne jest ich prawidłowe zamontowanie, a co za tym idzie, również precyzyjne docięcie na wymiar podany przez zamawiającego. Nasze profesjonalne usługi stolarskie obejmują dokładne i fachowe cięcie płyt meblowych zgodnie z zamówieniem, dzięki czemu są one idealnie dopracowane pod każdym względem i tworzą z pozostałymi elementami wyposażenia efektowne aranżacje. Docinanie płyt meblowych odbywa się z wykorzystaniem specjalistycznych i nowoczesnych urządzeń oraz przez doświadczonych i wykwalifikowanych stolarzy. Oferujemy usługi dla stolarzy.

Blaty docięte na wymiar

Blat to integralna część każdej kuchni – to na nich wykonuje się wszystkie prace związane z przygotowywaniem posiłków. One również muszą odznaczać się zastosowaniem najlepszych materiałów, dzięki czemu są solidne, wytrzymałe i bezpieczne. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe cięcie płyt meblowych na robocze blaty kuchenne, a także do specjalistycznych warsztatów. Dzięki temu powstają funkcjonalne i bezpieczne miejsca pracy. W naszej ofercie znajduje się także oklejanie płyt meblowych – do każdego zlecenia podchodzimy sumiennie i przykładamy dużą wagę do estetyki, dzięki czemu oklejane płyty meblowe są w pełni profesjonalne i są idealnym komponentem do tworzenia pięknych, eleganckich i funkcjonalnych mebli o różnym zastosowaniu.